Inwestowanie dla początkujących

Inwestowanie dla początkujących.

Cześć

Nazywam się Adam i witam Was na moim „Inwestowaniu po godzinach”.

Kim jestem? W skrócie to dziennikarz, podróżnik, marketingowiec, fascynat wirtualnego świata, zajawkowicz, inwestor i szczęśliwie zakochany facet . Odpowiedzialny mężczyzna wierzący w karmę i permanentny rozwój, ale też dzieciak którego czasem ciągnie do głupot, podróży i spontanicznych akcji.

„Inwestowanie po godzinach” jest poradnikiem dla amatorów inwestycji i blogiem na, którym pragnę podzielić się swoją wiedzą, spostrzeżeniami, doświadczeniem i przykładami. Inwestowaniem w internecie zainteresowałem się parę lat temu, za sprawą mojej narzeczonej, ale o szczegółach  naszej znajomości nieraz napiszę. Ale spokojnie, sam nie cierpię urzędowego i specjalistycznego żargonu, dlatego będę go unikał. Prosty język, dużo przykładów, przydatna wiedza i sporo cytatów. Inwestowaniem zajmuję się po godzinach, dlatego nie jestem wczutym profesorkiem.

Nie jestem guru inwestycyjnym, maklerem, brokerem, ani panem w spodniach z kantem. Inwestowanie nie jest też moim głównym źródłem utrzymania, ale w pewien sposób się z nim wiąże, gdyż zarabiam na wykorzystaniu internetu. Interesuje się jednak inwestycjami od paru lat i staram się w tym rozwijać. Dzięki inwestowaniu udało mi się znacznie pomnożyć swoje fundusze, więc hajs mi się zgadza.

Zainteresowani? Zatem zapraszam do wpisów :).

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑