Inwestycja w przyszłości – darmowe szkolenia online z kryptowalut

Wakacje są dla nas okresem wyjazdów, a nie spędzania przed komputerem, więc wybaczcie te nieregularne publikowanie treści. Rok temu było podobnie. Nie chcę jednak, aż tak zaniedbywać tego bloga, zwłaszcza że liczba wejść regularnie wzrasta, podobnie jak zainteresowanie tekstami na temat kryptowalut. Co ciekawe, dane wskazują, iż darmowy ebook, który udostępniłem, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Przyznam więc, że jest to dla mnie mocny impuls, by w przerwie między jednym a drugim wyjazdem, stworzyć i opublikować nowy tekst.

Czy kryptowaluty to przyszłość?

Łatwo zauważyć, że coraz częściej poruszam temat kryptowalut. Wskazują na to trzy wpisy oraz darmowy ebook. Nie dzieje się to bez powodu, gdyż coraz mocniej przekonuje się, że e-monety mają szansę stać się pieniędzmi przyszłości. Dlaczego?

Przykład: Nie jestem fanem piłki nożnej, a mój wyjazd do Moskwy przypadkowo pokrył się z Mistrzostwami Świata. Będąc tam jednak zainteresowała mnie możliwość wykorzystywania bitcoinu, jako uniwersalnej waluty płatniczej. Moim zdaniem był to strzał w dziesiątkę, zarówno dla klientów, jak i samego państwa. Konsumenci nie musieli męczyć się z poszukiwaniem kantorów i wymianą walut. Nie byli, także obciążani przez banki niekorzystnym kursem podczas zakupów za pomocą karty. Rosja natomiast skupiła mnóstwo bitcoinów których wartość ma szansę ponownie wzrosnąć. Pomysł niemal idealny.

Historia ta przypomniała mi sytuację, w której Unia Europejska wprowadziła euro umożliwiające dokonywanie zakupów na terenie wybranych państw europejskich. Ułatwiło to zarówno podróżowanie, jak i dokonywanie międzynarodowych transakcji. Podobne możliwości dają kryptowalutyty. Dodatkowo nie mają one formy fizycznej, dzięki czemu trudniej je ukraść.

Warto zatem zadać pytanie – czy to nie jest przyszłość?

Ok, ale jak to dalej wykorzystać.

Inwestorzy często zadają sobie jedno pytanie:

Jaka jest najlepsza inwestycja?

Odpowiedź jest jedna:

Ano taka, która ma przed sobą przyszłość.

Inwestycja, która będzie się rozwijać i z czasem zdominuje rynek, by w efekcie zwielokrotnić swoją wartość. Taka inwestycją był Facebook dla Bono, Instagram dla Marka Zuckerberga, Snapchat dla Evana Spiege oraz Bitcoin dla 50 Centa.

Sytuacja na rynku pokazuje, iż kryptowaluta to nie tylko nowoczesny środek płatności, ale również znakomite aktywo inwestycyjne. Dowodzi temu wzrastające zainteresowanie inwestorów, ilość nowych kryptowalut oraz ruch na kryptogiełdzie. E-monetami zainteresował się nawet Goldman Sach, czyli jeden z największych banków inwestycyjnych na świecie. Okazuje się zatem, iż kryptowaluty to nie tylko momenty przyszłości, ale również znakomita inwestycja.

A jak to wykorzystać? Darmowe szkolenia online z kryptowalut

Na kryptowalutach skorzystało już wielu inwestorów. Jednym z nich jest wspomniany 50 Cent, który prawa autorskie do jednej ze swoich płyt sprzedał za bitcoiny. Inwestycja ta okazała się niezwykle lukratywna i uratowała jego sytuację finansową.

W e-monety mogą inwestować nie tylko specjaliści i gwiazdy, ale również poczciwi ludzie, tacy jak Ty i ja. A jak to zrobić?

Z inwestowaniem w kryptowaluty jest jak z inwestowaniem w każde inne aktywa. Wszystko opiera się na zasadzie:

Taniej kupuj i drożej sprzedawaj.

By móc skutecznie inwestować potrzebna jest doświadczenie i wiedza. Pierwsze  przychodzi z czasem, drugie zaś możemy rozwijać już dziś. Stąd też pomysł na darmowe warsztaty z kryptowalut.

Powyżej dołączam grafikę z linkiem do jednego z darmowych ebooków o kryptowalutach, które udostępniłem. Wystarczy go pobrać, by móc zacząć się szkolić.

Podkreślam słowo – szkolić gdyż każda inwestycja potrzebuje przygotowania.

Rozmawiając z ludźmi na temat kryptowalut często spotykam się z opinią, iż jest to nieco abstrakcyjna inwestycja. Jednak czy Facebook, Instagram i Bicoin też nie były abstrakcją? Owszem, nie zmienia to jednak faktu, iż zdominowały rynek. Przyznam zatem, iż coraz mocniej wierzę w wirtualne monety. Dlatego właśnie polecam skorzystać z darmowych szkoleń na temat inwestycji w kryptowaluty, a także dowiedzieć się, jak  je można wykorzystać teraz i w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Proudly powered by WordPress | Theme: Baskerville 2 by Anders Noren.

Up ↑